סטודנטים ברפאל

סטודנט ברפאל - להתחיל את הקריירה ברגל ימין


כחברה מובילה בתחומה, שפיתוח משאבי האנוש וטיפוח העובדים הם ערכים מרכזיים ומובילים בה, אנו רואים חשיבות רבה בהעסקת סטודנטים מצטיינים ובשילובם כחלק בלתי נפרד מצוותי הפרויקטים. סטודנטים המועסקים אצלנו ברפאל משולבים בתפקידי פיתוח בפרויקטים מאתגרים וחיוניים החל מתחילת עבודתם ובכך מתאפשר להם לתרום להצלחתנו, כמו גם להעשיר את עצמם מבחינה מקצועית ומעשית במהלך לימודיהם.
כל סטודנט המצטרף אלינו זוכה לליווי אישי של חונך, שהינו מהנדס מנוסה, ולעבודה לצד מהנדסים מומחים בתחומם, המקנים את הכלים להצלחה. כחברה המעודדת השתלבות של סטודנטים ומהנדסים צעירים בשורותיה, הטמענו תרבות ארגונית משתפת - ידע ולפיכך תומכת בהעברת הידע באופן מובנה מדור המומחים המבוגר לדור הצעיר.


להיות סטודנט ברפאל - יש יותר מסיבה אחת:


1.מזניקים את הקריירה קדימה - אנו ברפאל משקיעים במסלולי הפיתוח והקידום של הסטודנטים ומעשירים אותם מקצועית ומעשית כאחד. נוסף לכך, אנו רואים בסטודנטים עתודה לקליטה ועל כן פותחים בפניהם מגוון רחב של הזדמנויות תעסוקתיות עם סיום לימודיהם. סטודנטים העובדים אצלנו יכולים להשתלב במגוון תחומי עיסוק, ביניהם עיבוד תמונה, עיבוד אות, אלגוריתמים, RT, תוכנה, אלקטרואופטיקה, פיזיקה, כימיה, בקרה, חומרה, מכניקה, כלכלה, משאבי אנוש ועוד.

2.עבודה עם מקצוענים אבל גם עם חברים - אצלנו ברפאל הסטודנטים מתפתחים מקצועית לצד מהנדסים מומחים מובילים בתחומם. לצד התועלת המקצועית הצומחת מעבודה בסביבת מומחים מנוסים, יכולים הסטודנטים להשתלב בסביבה חברתית צעירה ומתפתחת, הכוללת מעל 300 סטודנטים בני גילם.

3.חשיפה לחזית ההייטק העולמית - הסטודנטים המועסקים ברפאל נחשפים לטכנולוגיות החדישות ביותר בשוק, לומדים אותן, מתמקצעים בהן והופכים למוקדי ידע מבוקשים.

4.גמישות בעבודה - אנו מאפשרים לעובדינו הסטודנטים גמישות בהעסקה ושילוב בין לימודים ועבודה בראש שקט. היקף משרת סטודנט ברפאל הינו 18 שעות שבועיות בלבד ומתכונת העסקת הסטודנטים מותאמת במיוחד לצורכיהם, בין אם במהלך הסמסטר ובין אם בתקופות מבחנים.

5.תכנית מלגות ייחודית - רפאל מדגישה את ערך המצוינות בכל תחומי עשייתה ולפיכך מעודדת את עובדיה הסטודנטים להצטיין בהישגיהם האקדמיים. לשם כך הקמנו תכנית מלגות מיוחדת לסטודנטים מצטיינים.

מתלבט אם זה הזמן המתאים לפנות אלינו? צור קשר!


אירועי גיוס

אירועי הגיוס של החורף הסתיימו, אנא חזרו לפגוש אותנו בירידי התעסוקה בקיץ 2016


Powered By Niloosoft Hunter HRMS